syze pelinku super te vecanta

Çmimi: 23 Lek
syze pelinku super te vecanta

Detajet

Postuar
11 prill 20:03
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

shiten syze PELINKU UV 400 te polarizuara
krahe argjendi dhe xhama ngjyr ushtrie (gjelber - green ) dhe ngjyr e zeze fare super cilesi
syze te vecanta
qe mund te perdoren per sport
per te dal diku , mund te perdoren nga agjentet e sigurise ,transport falas ngjith Shqiperine , cmimi 23 mij lek te vjetra kontaktoni ne mesazhe ose 0694496009
E SIGURT QE DO JU PELQEJNE 😀