OFERTE - KUFJE 300 LEKE

Çmimi: 300 Lek
OFERTE - KUFJE  300 LEKE

Detajet

Postuar
1 prill 07:04
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Auriculares in Ear Igoodlo IG-1339

Compatible con Iphone, Ipad, Samsung, HTC, Android, entre otros
Love Fashion! Auricular Stereo!

Tipo: Abiertos, dinámicos.
Unidad: 10 mm de diámetro, tipo cúpula.
Capacidad de potencia: 150 mW
Impedancia: 32 ohmios a 1 kHz.
Sensibilidad: 118 dB/mW
Respuesta de frecuencia: 20 - 20000 Hz.
Cable: 1.1 metros con mini plug stereo 3.5 mm.
Peso: 25g sin cable (Aproximadamente)

KUFJE SAMSUNG ME MIKROFON 300 LEKE

JUA DERGOJME NE ÇDO QYTET TE SHQIPËRISE + 200 LEKE TRANSPORTI NA LINI ADRESEN POSTARE DHE NUMRIN E TELEFONIT