Shiten 12 Dynym Toke.

Çmimi: 7.500.000 Lek
Shiten 12 Dynym Toke.

Detajet

Postuar
25 shkurt 09:49
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

✴️Shiten Okazion✴️

?Shiten 12.000 m2 toke

? Ndodhet ne Vrake (prane Xhamise) vetem 7 km nga Qyteti Shkodres.

✅Toka disponon Certifikate pronesie.

?Cmimi 7.500.000 leke te reja ne total

?Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398

?Agjensia e Sherbimeve Extra vjen me okazione dhe me cmimet me te mira ne treg!
?agjensiaextra.com


Shpallje te ngjashme