Shiten 2000m2 toke, shkoder

Çmimi: 1 €
Shiten 2000m2 toke, shkoder

Detajet

Postuar
20 shkurt 09:42
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
2000 m²

Përshkrimi

? Listim i Ri

? Shiten 2000m2 Toke

?Ndodhet ne Golem , Shkoder

✅Ka askes ne disa drejtime dhe gjindet shume lehte!
✅Prona disponon certifikate pronesie

? cmimi 2.700.000 leke / dynymi

?Fiksoni takim tani per te pare pronen!

? Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

?Agjensia e Sherbimeve Extra.