Shiten 700m2 truall per ndertim shtepie.

Çmimi: 99.500 €
Shiten 700m2 truall per ndertim shtepie.

Detajet

Postuar
5 prill 18:08
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
700 m²

Përshkrimi


Zona eshte mjaft e mire per te jetuar.
Ka akses nga L.Rus dhe nga rruga e Kolaudimit.
Toka ka nje forme te rregullt katrore.
Cmimi 99.500€
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Agjensia e Sherbimeve Extra
agjensiaextra.com


Shpallje te ngjashme