-Shitet Toke + Ndertese

Çmimi: 220.000 €
-Shitet  Toke + Ndertese

Detajet

Postuar
4 shkurt 12:36
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
700 m²

Përshkrimi

?Rast per te mos u humbur!!!
Eshte nje pike strategjike shume e lakmuar
Mund te zhvillohet per turizem!

Shitet Toke + ndertese 130m2
Prona disponon certifikate pronesie
Ka sip totale 700m2

?Cmimi 220.000€

?Fikso nje takim tani!

?Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

❇️ Kjo prone eshte eskluzive dhe mund te shitet vetem nepermjet kompanise tone!

?Agjensia e Sherbimeve Extra.


Shpallje te ngjashme