Shitet Toke ,Okazion

Çmimi: 23.900 €
Shitet Toke ,Okazion

Detajet

Postuar
31 janar 09:11
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
900

Përshkrimi

✳️Super zbritje vetem per pak dite -6100€✳️

?Shitet toke okazion Sip 900m2

?Toka disponon certifikate pronesie te rregullt.

?Cmimi 30.000€ zbret 23.900€

?Ndodhet ne Dobraç Shkoder.
Toka eshte e pershtatshme per ndertim.Zona eshte e aksesueshme dhe e pershtatshme per jetese.

? Fikso nje takim per te pare token.

?Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp.

?Agjensia e sherbimeve extra.


Shpallje te ngjashme