Shitet Toke ne hyrje te Shkodres

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Toke ne hyrje te Shkodres

Detajet

Postuar
24 nëntor 17:44
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
23000 m²

Përshkrimi

Mundesi e arte investimi.
📐Toke me siperfaqe 23 dynym.
📍 E pozicionuar ne hyrje te Shkoder, lagjen Bahcallek.
📍Siperfaqja e konsiderueshme dhe pozicioni strategjik ben qe toka te mund te shfrytezohet per ndertime me qellim biznesi si hotel, restorant, kompleks.
Per detaje kontaktoni ne
▪️DM 📩
▪️Instagram ⬇️
https://instagram.com/supreme_agency_?igshid=1u8akjwf1l1ld
▪️ ☎️ 069 95 38 343
▪️Rezervoni takim ne zyren tone nga ora 9⁰⁰-21⁰⁰, adresa Ura Dervishbeg, Rruga Daut Borici.


Shpallje te ngjashme