Toka për shitje në Ulqin

Çmimi: 1 €
Toka për shitje në Ulqin

Detajet

Postuar
6 qershor 11:51
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
5155 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin.

Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të rregullt.

Pronat janë të përshtatshme për përdorime nga më të ndryshmet për ndërtim: si vilë private, hotel etj., ose bujqësi etj.

Zona përreth është shumë e qetë dhe me ajër të pastër.

——————————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme