Tokë/arë në shitje në Bardhaj

Çmimi: 6.500.000 Lek
Tokë/arë në shitje në Bardhaj

Detajet

Postuar
17 qershor 16:09
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
8500 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit.

Toka zotëron dokumentacion të rregullt dhe është ideale për ullishte dhe vreshta.

🏷ÇMIMI: 6’500’000 lekë të reja

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]