-Toke me Qera + Kampnon + Shtepi 1+1

Çmimi: 1 Lek
-Toke me Qera  + Kampnon + Shtepi 1+1

Detajet

Postuar
8 shkurt 11:00
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
10000 m²

Përshkrimi

Jepet me qira toke 10.000 m2 toke + kamanon 100m2 + shtepi 1+1
Prona disponon linjen e 3 fazore te elektrikut dhe pusin per uje me pompe.
Zona eshte e pershtatshme per te mbjellur.
Jepen me qira afat gjate dhe me nje cmim shume te arsyeshem!
Mund te jete e pershtatshme edhe per lajthia ose arra.
Ndodhet prane stacionit hekurudhor Bajze.


Shpallje te ngjashme