Tokë në shitje në Dobraç

Çmimi: 2.700.000 Lek
Tokë në shitje në Dobraç

Detajet

Postuar
21 maj 13:57
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
3300 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3300 m², tek Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.

✔Cilësitë e tokës:
– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj
– Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 27 milionë lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme