Tokë në shitje në Dobraç

Çmimi: 8.000.000 Lek
Tokë në shitje në Dobraç

Detajet

Postuar
23 maj 13:45
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
8000 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”.
Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 1’000’000 lekë të reja/dynymi
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]