Tokë në shitje në Dobraç

Çmimi: 9.000.000 Lek
Tokë në shitje në Dobraç

Detajet

Postuar
24 maj 14:33
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
3000 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”.
Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dynym.
Është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta dhe është shumë e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth.

🏷ÇMIMI: 3 milionë lekë të reja/dynymi

*I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]