Tokë në shitje në Vermosh

Çmimi: 7.500.000 Lek
Tokë në shitje në Vermosh

Detajet

Postuar
30 mars 16:56
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
7500 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës dhe ka sipërfaqe prej 7500 m².

✔Cilësitë e tokës:
- Rruga përshkohet jo vetëm nga vendas, por edhe nga banorë nga Mali i Zi.
- Është një urë lidhëse mes Plavës, Gucisë dhe Podgoricës.
- Ndodhet në një zonë që po zhvillohet me hapa të shpejtë nga ana turistike dhe kjo do ishte një mundësi shumë e mirë investimi për biznese si: pikë karburanti (autogrill), bar-restorant etj.
- Toka zotëron dokumentacion të rregullt.

?ÇMIMI: 75 milionë lekë të vjetra
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355673108008, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme