Tokë në shitje te Kolaudimi

Çmimi: 100.000 €
Tokë në shitje te Kolaudimi

Detajet

Postuar
11 maj 14:52
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
750

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m².
Toka ndodhet afër kolaudimit të makinave, rruga “Doktor Ali Spahia”

Ndodhet buzë rruge dhe ka dalje në rrugën kryesore.

?ÇMIMI: 100’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]