Toke per shitje ne Dobrac

Çmimi: 2.700.000 Lek
Toke per shitje ne Dobrac

Detajet

Postuar
12 janar 13:38
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
3300 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:
Sipërfaqe:📏 3300 m²
Adrese:📍 Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës
– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi
private,objekti etj
– Ndodhet ne një zonë të qetë,larg smogut dhe zhurmes
💶ÇMIMI: 2'700'000 leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧[email protected]


Shpallje te ngjashme