Tokë për shitje në Kune të Lezhës

Çmimi: 700.000 €
Tokë për shitje në Kune të Lezhës

Detajet

Postuar
15 maj 13:44
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
10000 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës.
Toka ka një sipërfaqe prej 10’000 m² dhe është e përshtatshme për vila pushimi, resorte.
Toka gjendet në një zonë shumë të qetë dhe vetëm 250 m larg nga plazhi.
Zotëron dokumentacionin e duhur të pronësisë.

🏷ÇMIMI 700’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme