Tokë për shitje në Ndocej

Çmimi: 40.000.000 Lek
Tokë për shitje në Ndocej

Detajet

Postuar
20 maj 17:25
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
2720 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej.
Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershtatshme per ndertim banese private, te nje pallati, ambient sherbimi etj.

Toka ka dalje ne rrugen kryesore Bajram Curri si dhe ne Unazen e qytetit.

Ne perberje te tokes eshte nje shtepi e vjeter dy kateshe me siperfaqe 386,3 m² per kat.

Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

CMIMI: 400 milion lekë
——————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme