Tokë për shitje në Tepe

Çmimi: 16.040.000 Lek
Tokë për shitje në Tepe

Detajet

Postuar
5 qershor 13:40
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
802 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

?ÇMIMI: 20’000 lekë të reja/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme