Tokë për shitje pas Zmijanëve

Çmimi: 2.700.000 Lek
Tokë për shitje pas Zmijanëve

Detajet

Postuar
21 maj 12:20
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
1800 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.

✔Cilësitë e tokës:
– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj
– Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 27 milionë lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355 67 66 66 765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme