Tokë për shitje pas Zmijanëve

Çmimi: 6.200.000 Lek

Detajet

Postuar
20 tetor 16:01
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
4000 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 4000 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.
✔Cilësitë e tokës:
– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj
– Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.
🏷ÇMIMI: 6'200'000 lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme