Truall në shitje në Tepe

Çmimi: 15.000.000 Lek
Truall në shitje në Tepe

Detajet

Postuar
6 qershor 15:40
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
1000

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me dalje në rrugën kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

?ÇMIMI: 15’000 lekë të reja/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme