Truall per shitje ne Ndocej

Çmimi: 4.000.000 €
Truall per shitje ne Ndocej

Detajet

Postuar
28 dhjetor 11:05
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
225 m²

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:
Adresë:📍 Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore,Shkoder
Siperfaqe: 📏225m²
Cilësitë e tokës:
– ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– është e përshtatshme për ndërtim banese ose ndërtese shërbimesh.
– e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie
💶ÇMIMI: 4'000'000 leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧[email protected]


Shpallje te ngjashme