Dhurate unike

Çmimi: 1.300 Lek
Dhurate unike

Detajet

Postuar
3 qershor 13:02
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

😍 Thuaj Te Dua ne 100 gjuhe 😍 Tani edhe ne forme unaze 💍
Dhurate unike per personat me te veqant.
Për porosi na shkruani tek mesazhet ( Instagram) ose në Viber dhe Whatsapp në numrin +355677137870


Shpallje te ngjashme