Shitet ose jepet në shfrytëzim trualli

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ose jepet në shfrytëzim trualli

Detajet

Postuar
26 prill 21:44
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Shterpcë

Përshkrimi

Trualli ka 60 ari me gjithë infrastrukturen e nevojshme dhe gjendet në fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces.
ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë - Prizren..
Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës
Për më shumë informata na kontaktoni në 044338339


Shpallje te ngjashme