SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

Detajet

Postuar
16 korrik 00:42
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Shtime

Përshkrimi

Japim me qera shatora karrika dhe tavoina ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 viber +38344280873