BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Detajet

Postuar
28 mars 10:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Shtime
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
530
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

PĂ«rshkrimi

(BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP :
VALA +38344942878 IPKO +38349942878
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ


Shpallje te ngjashme