Hillt AEG

Çmimi: 300 €
Hillt AEG

Detajet

Postuar
27 maj 17:11
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Hillti ashti i ri i ardhur nga gjermania


Shpallje te ngjashme