Maqina per myk vllag lageshti ??

Çmimi: 1 €
Maqina per myk vllag lageshti ??

Detajet

Postuar
31 mars 06:13
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat Për heqjen e Lagështis-Mykut ne Mure -Dysheme -Maqinat jon Profesjonale me kapacitet prej 10 litra deri 158 litra Maqinat e heqen Lagështin-Mykun në Menyr te shpejt dhe të sigurt., tharjen e Gletit- Llaqe-Ngjyra- Mallter -Ybercuk-ndertim te shpejt dhe sigurt-Shtepi -Banesa-Podrume,Garazha etj. kontakt +383-44-395-435


Shpallje te ngjashme