Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

Çmimi: Me Marrveshje
Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

Detajet

Postuar
29 mars 21:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Punojm rrethoja ta arave oborreve e parcellave te ndryshme me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dhe modele te ndryshme te mrezhes te gjitha inkryejm.memmaterial tonin kemi dhe pllacin me material.ndertimor ju mirpresim .


Shpallje te ngjashme