Shiten dyrt

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten dyrt

Detajet

Postuar
15 tetor 07:02
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shitet nje der e hymjes e blindune
Dhe 6copa dyr te dhomave


Shpallje te ngjashme