tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

Çmimi: 65 €
tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

Detajet

Postuar
22 shtator 14:35
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

punojm shtreter dysheka tavolina separe ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat ju mirpresim
+38349375063


Shpallje te ngjashme