Dhome gjumi komplet me mbulesa dhe tepiha dhe lluster

Çmimi: 500 €
Dhome gjumi komplet me mbulesa dhe tepiha dhe lluster

Detajet

Postuar
18 prill 13:50
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shitet dhome gjumi shume pak e perdorur.
Eshte ne gjendje shume te mire.
Shtrati eshte 180x200 cm.
Dollapi eshte 240x200 cm
Te perfshira jane edhe tepihat dhe mbulesa
Llusteri gjithashtu.


Shpallje te ngjashme