Dollap

Çmimi: Me Marrveshje
Dollap

Detajet

Postuar
4 nëntor 12:59
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shitet dollapi njekrahe 30 euro dhe paradhoma 60 euro per arsye nderrimi.


Shpallje te ngjashme