Dyer te mbrendshme dhe Laminat

Çmimi: 114 €
Dyer te mbrendshme dhe Laminat

Detajet

Postuar
21 mars 10:28
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shes dyer te mbrendshme
Dyert jan ne dimenzijone
200 x 90 x 10 cm Deri 31 cm
200 x 80 x 10 cm Deri 31 cm
Kem keto lloje qe jan me lart ne foto
Bejm montim profesjonal dhe garancion
PO ASHTU SHESIM DHE LAMINAT
8mm class 31 / 6.60 euro m2 /gjerman / pa montim
8mm class 32 /7.80 euro m2 / gjerman/ pa montim
PER INFORMATA NA KONTAKTONI
Tel. 044952959
Viber .+37744952959
[email protected]


Shpallje te ngjashme