OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723

Çmimi: 180 €
OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723

Detajet

Postuar
15 qershor 14:45
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

shes separe karrika tavolina 180 euro , kompleti standard 180 .euro +38344920723


Shpallje te ngjashme