Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi

Çmimi: 50 €
Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi

Detajet

Postuar
1 tetor 16:06
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

prodhojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim
viber +38349311536
tel;049-311-536


Shpallje te ngjashme