TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE  044280873

Detajet

Postuar
27 nëntor 07:01
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE QDO KOH JENI TE MIR PRITUR NE NR 044280873 viber +38344280873 SHERBIM NE TER KOSOVEN TE SHPEJT TE SAKT NE XHDO KOH 24/7


Shpallje te ngjashme