korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063

Çmimi: 125 €
korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063

Detajet

Postuar
8 nëntor 20:58
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

shesim ormana shtrata dysheka kreveta me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme porosia vjen si nfoto jemi korrekt ju mirpresim +38349375063


Shpallje te ngjashme