shtreter kreveta ormana separe +38349375063

Çmimi: 60 €
shtreter kreveta ormana separe +38349375063

Detajet

Postuar
1 tetor 00:04
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

punojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim
viber +38349375063


Shpallje te ngjashme