shtreter kreveta ormana separe +38349375063

Çmimi: 50 €
shtreter kreveta ormana separe +38349375063

Detajet

Postuar
9 tetor 09:33
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

punojm shtrata dysheka kreveta ormana tavolina sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim
viber +38349375063


Shpallje te ngjashme