Bubashfaba

Çmimi: Me Marrveshje
Bubashfaba

Detajet

Postuar
2 prill 10:43
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

N.P.SH BIO-TOX
Bën eliminimin e insekteve shtëpiake(bubashvabave)bubrecave dhe të tjerëve.Me preparate ekologjike , tretmani zgjatë vetëm tridhjet(30) minuta pa pasur nevojë të lëshoni shtëpinë,lokalin apo banesën.Garantojmë në shërbimet e kryera për 6 muaj.Lëshojmë edhe vërtetim për shërbimet e kryera.
NR. KONTAKTUES 044 492 423 /049 492-423


Shpallje te ngjashme