GJELLTORE GRANITI TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

Çmimi: Me Marrveshje
GJELLTORE GRANITI TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

Detajet

Postuar
9 qershor 12:59
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

GJELLTORE&TENDA GRANITI OFROJM KETO SHERBIME : USHQIME PER AHENGJE TUJAJA ME PERVOJ 25 VJEQARE PUNE . TENDA ME KETO DIMENSIONE 10X5M , 10x5M , 10X10M , 12X6M , 20X5M , 8x4M , KARRIKA , TAVOLINA SI DHE TAVOLINEN ME DEKOR PER DHENDRRIN DHE NUSEN . Tel: 044-346-676 , 049-208-269 , Viber: +38649208269 Pron: Isa Gashi


Shpallje te ngjashme