NGJYRE KNAUF GLET FASADA

Çmimi: Me Marrveshje
NGJYRE KNAUF GLET FASADA

Detajet

Postuar
4 shkurt 13:38
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Ofrojm sherbime Profesionale per

● BANESAVE
● SHTËPIJAVE
● LOKALVE
● ZYREVE ETJ .

- Me professionalizem dhe pervoje 25 vjeqare,per pune ju garantojme dhe qmimet me te favorshme

● DEKOR
● NGJYRA
● KNAUF
● LLAQE
● FASADA
● IZOLIME TË MBRENDSHME ETJ .
Na kontaktoni dhe do bindeni ne sherbimet tona ju Mirpresimi
Selamani
●Tel : - IPKO 043-924-330
●Viber: +37744836250


Shpallje te ngjashme