Shatora me qera

Çmimi: Me Marrveshje
Shatora me qera

Detajet

Postuar
13 qershor 23:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

\"Tenda me qera Besi\"ju ofron në sherbim. Tenda ,karrika,tavolina ,tavolin dekorative për qift si dhe zërim .Rezervoni ahengjet tuaja, ditëlindje, fejesa, dhe evente të ndryshme familjare në nje ambient të hapur e të shkelqyer nga ne .Transporti dhe montimi jan gratis në tërë Kosoven🇽🇰🇽🇰@Tenda Besi. Për kontakt telefono:045-403-125, 049-633-778


Shpallje te ngjashme