kanalizim

Çmimi: Me Marrveshje
kanalizim

Detajet

Postuar
12 mars 16:34
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave me kamer pastrimin e kuzhinave lavamanve pusetave wc etj sherbimi ne tere Kosoven 24 -7


Shpallje te ngjashme