ndihma financiare për të gjithë

Çmimi: Me Marrveshje
ndihma financiare për të gjithë

Detajet

Postuar
3 maj 16:59
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të përdoret për të dhënë hua ndërmjet individëve afatshkurtër dhe afatgjatë, duke filluar nga 100,000 deri 50,000,000 euro për të gjithë njerëzit seriozë që kanë nevojë të vërtetë
Për të gjitha kontaktet, ju lutemi kontaktoni Emailin tim:
 

whatsapp; +32 460 21 56 11


Shpallje te ngjashme