reliable funding

Çmimi: Me Marrveshje
reliable funding

Detajet

Postuar
13 maj 15:00
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret për të dhënë hua ndërmjet individëve afatshkurtër dhe afatgjatë, duke filluar nga 100,000 deri 50,000,000 euro për të gjithë njerëzit seriozë që kanë nevojë të vërtetë, norma e interesit është 3%

whatsapp:
                       
 +32 460 21 56 11


Shpallje te ngjashme