Kamin

Çmimi: 95 €
Kamin

Detajet

Postuar
10 gusht 12:11
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shitet kamini ne gjendje te mire te interesuarit te kontaktojn ne nr


Shpallje te ngjashme